Секција Ђак репортер – Светски Дан писаца, 3.март обележили смо у друштву песникиње Виолете Јовић

Светски Дан писаца,3.март обележили смо на најлепши могући начин.У гостима нам је била песникиња, Виолета Јовић.Ученици 4.разреда провели су ово дивно поподне обојено љубављу и срећом слушајући казивање стихова наше гошће.Разговарали смо о важности читања,учења,дружења,играња и свему ономе што може послужити као инспирација за писање.Песникиња је похвалила ученике- песнике и изразила жељу да нам поново дође.
Репортажу о овом дивном дешавању направили су ученици,чланови секције Ђак репортер коју води учитељица Мирјана Јовановић.
Овај књижевни сусрет организовала је Марија Јовановић, библиотекарка уз несебичну помоћ учитељице Мирјане Јовановић.