Дечја недеља – обавештење

Обавештење,

Тим за културу и спорт је направио следећи распоред поводом Дечје недеље:

ПОНЕДЕЉАК 10.30 часова

Маскембал – организатори су учитељи 1. – 4. разреда. Место реализације – атријум школе. (Обавестити родитеље обавезно да због епидемије није пожељно њихово присуство)

УТОРАК 10.30 часова

Литерарни радови, реализатори – учитељи 1. – 4. разреда.Место реализације – хол са по пар ученика, а свако на свом спрату са осталим ученицима. Изложба радова на паноима у холу и ходнику.

СРЕДА 12 часова

Литерарни радови, реализатори – учитељи 1. – 4. разреда. Александар Милетић – израда беџева за пријем првака у Савез. Наставница Јелена и Парламентарци – израда апликација о правима детета; Снежана Николић – ликовни радови и наставница Саља – сликање на бетону.

ЧЕТВРТАК 10.30 часова

Наставница Миланка – Мини концерт поводом пријема првака у Савез; Аца и Јелена – подела беџева другарима (хол); Саша Николић – екипно такмичење у фудбалу (терен).

ПЕТАК 10.30 часова

З.Георгијевски – шетља прирпдом и превазилажење препрека; Саша Николић – фудбал (2.део); Јелена и Парламентарци – хуманитарне активности, прикупљање гардеробе, новца (ова активност траје целе недеље).

НАПОМЕНА

Наставници који желе да се прикључе активностима, могу се пријавити и сутра.